Instagram nasıl güncellenir

Merhaba sevgili Girisinstagram.org okurları, bu gün sizlere Cep telefonlarına kurulu olan Instagram hesapları nasıl güncellenir bu konu hakkında bilgi sağlayacağız. Lafı fazla uzatmadan hemen konuya giriş yapacağız.

Instagram çok dinamik bir uygulama olduğu için sürekli Instagram’a güncelleme geliyor, ve bazı menülerin yerleri değişiyor. Diyelim ki Cep telefonunuzdan veya Mobil cihazınızda Instagram hesabınızın güncel olup olmadığını kontrol etmek istiyorsunuz. Veya Güncel değilse nasıl güncelleyebilirsiniz bu işlemleri size adım adım anlatacağız.

Iphone Instagram güncelleme

Öncelikle Iphone market’e giriş yapıyoruz, o kısıma giriş yaptıktan sonra, alt kısımda Ara bölümü var o butona Instagram yazıp arıyoruz. Zaten telefonunuzda yüklü olduğu için Aç sekmesi gözükecektir. O kısımda altta yenilikler var ve Sürüm geçmişi bulunmaktadır. O kısımda Instagram’ın ne kadar çok güncelleme geçirdiği detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Eğer telefonunuz otomatik olarak güncelleme yapmıyorsa market kısmına giriş yaparak biraz önce yukarıda bahsettiğimiz Aç yazan yerde güncelle sekmesi gözükecektir bu şekilde Iphone cihazınızdan güncelleyebilirsiniz. Bu şekilde Instagram güncel olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Android Play Store Instagram güncelleme

Kullanmış olduğunuz cihazdan Play Store bölümüne giriş yapın ve açın yine yukarıda olduğu gibi arama kısmına Instagram yazın ve aratın. Uygulama çıkacaktır uygulama telefonunuzda kurulu olduğu için Aç sekmesi gözükecektir siz aç sekmesine tıklamadan uygulamanın üzerine tıklayıp detaylar bölümünü görüntüleyin. Burada uygulamanın güncel olup olmadığını öğrenmek için Uygulama hakkında bölümüne tıklayın açılan sayfada bir metin akışı göreceksiniz. Instagram kullanım ve diğer detaylarla ilgili daha sonra aşağı doğru inip Uygulama yazılım bilgileri denilen kısma gelin bu bölümde Instagram’ın hangi sürümü kullandığını Güncellenme tarihi, İndirilme sayısı vardır. Sürüm yazan kısmın karşısında kullanılan sürüm yazar yani mevcut sürümdür bu. Eğer Instagram hesabınız güncel değilse dediğimiz gibi Android Mağazına giriş yapıp, Arama butonuna Instagram yazıp çıkan Uygulamayı sistem tarafından Güncelle diyerek güncelleyebiliriz

BENZER KONULAR  Instagram'da takipçi artırma yöntemleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş