Instagram giriş yapmadan profil görebilme

Instagram’da giriş yapmadan profil görebilme profil sahibinin gizlilik ayarlarındaki tercihle alakalıdır. Eğer bir Instagram profili Hesabını yalnızca Instagram kullanıcılarının ziyaret edebileceği şekilde yapılandırmışsa aradığınız Instagram profil sayfasını görüntüleyemezsiniz.

Ancak arattığınız profil hesabını herkesin görüntüleyebileceği şekilde ayarlamış ise bunları görüntüleyebilirsiniz. Bunu görüntüleyebilmeniz içinde Arama motorlarını kullanmanız gerekmektedir. Peki nasıl?

Öncelikle arayacağınız profil’in tam ismini Google arama motoruna başında ”instagram hesap adı” olacak şekilde aratırsanız eğer profil görüntülemeleri de herkes’e açık ise profili görüntüleyebilirsiniz. Şayet profil herkesin görüntüleyemeyeceği şekilde ise görüntüleyemezsiniz.

Bu nedenle Tüm profillerin Videolarını Reels’lerini Fotoğraflarını göremeyebilirsiniz.  Sonuç olarak bir Instagram hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ve bu şekilde hesapları görüntüleyebilmeniz mümkündür.

Instagram hesabını giriş yapmadan görüntülemek için üçüncü taraf bir internet sitesi kullanabilirsiniz

Bu işlemi yapmak için önerilen tercih web/masaüstü uygulamasıdır yani normal bilgisayardan yapmanız daha kolay olacaktır. Bu işleme başlamak için ;

adresine giriş yaptıktan sonra ”search” kısmı ile karşılaşacaksınız, ”Enter Username” yazan kısma Instagram profilini başında @ işareti ile birlikte girdikten sonra enter tuşuna basarak aratabilirsiniz. Eğer hesap sahibi gizlilik ayarlarından hiç kimse profil’imi ziyaret edemesin ibaresini hesabına uygulamış ise hesabı yine görüntüleyemezsiniz.

BENZER KONULAR  Instagram Beğenileri gizleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş