Facebook İle Instagrama giriş

Facebook ile instagram’a giriş bir nevi Facebook üzerinden Instagram’a kayıt anlamına gelmektedir. Bugün size bu konuyu anlatmaya çalışacağız. Facebook ile instagram’a giriş yapmak için aşağıdaki adımları izleyerek kolayca Facebook üzerinden Instagram’a giriş sağlayabilirsiniz.

Öncelikle Instagram sayfasına giriş yaparak Sağ alt kısımda bulunan Facebook ile giriş yap sekmesine tıklıyoruz.

Link’e tıkladıktan sonra link sizi direkt olarak facebook sayfasına yönlendirecektir. Facebook sayfasında sizleri giriş formu karşılayacaktır. E-Posta veya Telefon numarası ve alttaki şifre kısımlarını dolduruyoruz.

Ardından bilgilerimizi girdikten sonra giriş yap butonuna tıklıyoruz. Ve sayfa bizi instagram sayfasına yönlendirerek Facebook hesabınla bir Instagram hesabı oluştur? kısmı karşılayacaktır en alt kısımda ”Evet eklemeyi bitir” veya ”Hayır Telefon veya E-Posta adresiyle kaydol sekmeleri çıkacaktır. Biz ”Evet eklemeyi bitir” sekmesini tıklayacağız.

 

Ardından tekrar Link bizi https://www.instagram.com/accounts/signup/ adresine yönlendirecektir. Bu kısımda bulunan

  • E-posta
  • Adı Soyadı
  • Kullanıcı Adı
  • Şifre

bölümlerini eksiksiz ve tam olarak doldurduktan sonra kaydol butonuna tıklayarak kayıt işlemini bitiriyoruz. Facebook üzerinden Instagram adresine giriş sağladık.

 

 

BENZER KONULAR  Instagram Profil Fotoğrafı Ekleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş