İnstagram Üyelik

Bu yazımızda sizlere kolayca ve hızlıca instagram’a nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız sizler de bu yazıyı inceleyip hızlı ve zahmetsizce instagram’a üye olabileceksiniz.

Cep Telefonu ile İnstagram’a Üyelik & Kayıt

Kullandığınız Cep telefonun Uygulama mağazasına Instagram yazarak karşınıza çıkan uygulamayı telefonunuza indiriniz. Siz telefonunuza uygulamayı indirtikten sonra hiç birşey yapmanıza gerek yok uygulamanın arka plandaki tüm izinleri ve diğer gerekli olan herşeyi uygulama otomatik olarak hazırlamaktadır.

Ardından uygulamayı açıp alt kısımda bulunan Kaydol butonuna tıklayınız. Sizleri kayıt sayfası karşılayacaktır. Kayıt sayfanızda karşınıza çıkan formu eksiksiz ve tam olarak doldurmanız gerekmektedir.

Cep telefonu numarası veya E-Posta ile Kayıt seçeneği bulunmaktadır. Sağlam olması adına cep telefonunuzu kayıt için kullanabilirsiniz. Başında 0 (sıfır) olmadan 10 haneli cep telefon numaranızı giriniz. Kayıt olurken gerçek olan cep telefon numaranızı giriniz çünki teyit için kısa sms gelecektir.

Ardından Adı Soyadı seçeneği ile karşılaşacaksınız. Yine gerçek ad ve soyadınızı giriniz.

Kullanıcı adı seçiniz. Burada kullanmak istediğiniz kullanıcı adı yani sanal bir nickname takma ad belirlemeniz gerekmektedir. Örnek, ahmet34, KinG, KraL, gibi lakap yani takma adınızı yazınız.

Şifre belirle. Güçlü sağlam ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği en az 6 karekterden oluşan bir şifre oluşturduktan sonra kaydol butonuna tıklayınız.

Ardından sizleri Doğum Gününü Ekle sayfası karşılayacaktır. Oradan Doğum gününüzü Ay gün yıl olarak seçip İleri butonuna tıklayabilirsiniz. (18 yaşından büyük olmanız gerekir)

Daha sonra sizleri doğrulama merkezi karşılayacaktır. Instagram sitesinin spam ile mücadele etmek için geliştirdiği gerçek kişilerin üye olması adına Doğrulama seçeneğini doğrulamanız gerekmektedir. Ben Robot değilim seçeneğine tıklayarak istenilen resmi doğrulayıp tekrardan İleri butonuna tıklayınız.

Son bir adım kaldı Üye olurken girdiğiniz cep telefon numarasına doğrulama kodu gelecektir. 6 haneli cep telefonunuza gelen kodu +44 7537 45210 telefon numarasından kodu girip Onayla sekmesine tıklayınız. Tebrikler Instagram’a üye oldunuz.

BENZER KONULAR  Pingru Giriş

Web Sitesinden Instagram’a Kayıt veya Üyelik

Herhangi bir bilgisayar veya laptop gibi masaüstü cihazlarından instagram’a üye olmak için Chrome, Firefox gibi tarayıcılara İnstagram üyelik veya tarayıcınıza https://www.instagram.com/accounts/emailsignup/ adresi yapıştırıp üyelik işlemine başlayabilirsiniz. Ardından Üyelik sayfasındaki sizden sırası ile

  • Cep telefonu veya Mail ile üyelik
  • Adınız Soyadınız
  • Nickname Takma adı
  • Şifre

bilgilerini girdikten sonra üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Mail İle Instagram Üyelik

Mail ile üye olmak Instagram’a farklı bir seçenektir. Kullandığınız aktif olarak mailiniz var ise Instagram register sayfasındaki Kayıt ol kısmında cep telefonu veya mail yazan yere numaranız yerine sadece mail adresinizi yazabilirsiniz. Ardından kayıt esnasında sizlerden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerek en son kayıt bittiği anda mailinize gelen kodu İnstagram ile eşleştirerek üye olabilirsiniz.

Instagram’a üye olduktan sonra Profilinizi özelleştirebilirsiniz!

  • Profil resmi ekleyebilirsiniz.
  • Biyografinizi yükleyebilirsiniz.
  • Hesap bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş