Instagram Beğenileri gizleme

Herkese merhabalar, yeni bir eğitim yazısı ile karşınızdayız. Bugün sizlere Instagram’da beğenileri gizleme nasıl yapılır onu anlatacağız. Beğeni gizleme beğendiğiniz resim video, paylaşımlarını kişi listenizdeki veya arkadaş olmadığınız hiç kimsenin görememesi için nasıl gizlersiniz bunu anlatacağız. Bu işlem hem bilgisayardan hem de mobil cihazlardan aynı  yöntemle ve IOS ve Android cihazlarla aynı sekmeleri kullanarak yapabilirsiniz.

Instagram Beğenileri gizleme nasıl yapılır

  • Öncelikle bilgisayarınızdan veya Mobil cihazınızdan kullandığınız Instagram profilini açın.
  • Profil sekmesine tıklayınız.
  • Sol tarafta daha fazla seçeneğine tıklayın.
  • Ayarlar bölmesine giriş yapın.
  • Ardından sol tarafta Meta bölümü açılacaktır.

Bu bölümde Profil düzenleme, Profesyonel hesapa geç gibi bir çok seçenek var, siz burada Profili düzenleme başlığını gördüğünüzde aşağı doğru inin. En alt kısımda Profil düzenle başlığında alt başlıklarda Profesyonel hesap, uygulamalar ve Internet siteleri, gibi E-posta bildirimleri gibi Anında ilet bildirimleri ve Sen neler görürsün sekmeleri olacaktır. Burada bizi ilgilendiren kısım Sen neler görürsün, bu sayfaya geldiğiniz de Sen neler görürsün ? Beğenmeler ve görüntülemeler ve Beğenmeleri  gizle çubuğu çıkacaktır.

Beğenmeleri gizle çubuğu muhtelemen sayfanızda deaktif yani kapalıdır o sekmeye tıklayarak Beğenmeleri gizle olarak değiştirebilirsiniz. Daha önceden beğendiğiniz tüm beğenileriniz de artık gizli kalarak hiç kimse tarafından gözükmez. Hepsi bu kadar!

Konuyla ilgili aklınıza takılan sorun/soru ları bizlere aşağıdaki yorum bölümünden yazarak gönderebilirsiniz.

 

 

BENZER KONULAR  Instagram Giriş Hareketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş