Instagram video indirme

Bugün sizlere Instagram’dan eklentisiz, programsız sade ve yalın bir şekilde video nasıl indirilir onu anlatacağız. Kısa ve kolay bir şekilde sizler de istediğiniz videoyu Instagram’dan indirebilirsiniz. Adım Adım Instagram video indirme

1- Instagram uygulamasına girin

Instagram uygulamasını açıp ve hesabınıza giriş yapın. Ardından indirmek istediğiniz videoyu açın videonun sağ alt kısmında 3 nokta var, ona tıklayın. Orada karşınıza bağlantıyı kopyala düğmesi çıkacaktır. Bağlantıyı kopyala düğmesine tıklıyoruz.Bağlantı kopyalandı diye uyarı alacaksınız.

2- Google’u açın

İlk adımda bağlantıyı kopyalamaştık, şimdi o bağlantıyı google chrome veya herhangi bir tarayıcı aracılığı ile google’ u açın. Arama bölümü kısmına Saveinsta.net yazın ilk çıkan siteyi tıklayıp açın.  Karşınıza çıkan sitede Instagram videosunun linkini yapıştırmanız için bir alan çıkacaktır, o alana kopyaladığınız link’i yapıştırın.

3- Instagram Videosunu indirin

İndirme ekranında videonun yine sağ alt kısmında 3 nokta var o kısma tıklayıp videoyu indir diyoruz. Dosya indiriliyor diye bir uyarı alacaksınız.  Ardından indirme tamamlandıktan sonra video Telefonunuzada veya Bilgisayarınızda indirilen dosyalar kısmında yer almaktadır. Instagram’dan indirdiğiniz videoyu bu şekilde telefonunuzda açabilirsiniz.

Bu şekilde instagramdan programsız ve uygulamasız bir şekilde instagram videosu indirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınız için bizlere aşağıdaki yorum kısmından ulaşabilirsiniz!

 

BENZER KONULAR  Instagram'da Reklam Verdikten Sonra Yapılması Gerekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş