Instagram şifre sıfırlama

Instagram şifrenizi unuttuysanız şifrenizi sıfırlamak için buradaki adımları sağlayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz. Öncelikle instagram şifremi unuttum olan https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ adresine giderek kayıt olurken kullandığınız telefon veya mail adresinizi giriyoruz.

Mail yolu ile Instagram şifresi sıfırlama

Kayıt olurken eğer mail üzerinden kayıt olduysanız mail adresinizi size ayrılan kısma giriş yaparak kayıt adresine, hesabına yeniden girebilmeni sağlayacak bir bağlantı içeren bir e-posta gönderdik. Diye bir uyarı mesajı alacaksınız. Ardından mail adresinize giriş yaparak E-posta adresinize gönderilen mesajı tıklayın.

Muhtemelen sizlere de şöyle bir mesaj gelmiştir. Instagram’a giriş yaparken sorun yaşadığınızı duyduğumuz için üzgünüz. Şifrenizi unuttuğunuzu bildiren bir mesaj aldık. Bu mesajı siz gönderdiyseniz, şimdi hesabınıza hemen yeniden giriş yapabilir veya şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Bu kısımda Şifre yenile sekmesine tıklayın. Link sizi https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ sayfasına yönlendirecektir.  Bu kısımda şifre yenileme sayfası ile karşılaşacaksınız. Güçlü bir şifre oluşturmak için size ayrılan kısımları doldurarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Cep Telefonu İle İnstagram Şifresi Sıfırlama

Instagram’a üye olurken belirttiğiniz telefon numaranızı girdikten sonra Giriş bağlantısı gönder butonuna tıklıyoruz. Ardından Telefon numaramıza gelen kısa sms linki olan https://ig.me/ uzantısı ile başlayan link’e tıklayarak şifre sıfırlama bölümüne aktrılarak yeni şifre belirleyerek Cep telefonundan İnstagram şifresi sıfırlayabilirsiniz..

BENZER KONULAR  Bebeğe Emzik Nasıl Bıraktılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş