Chrome instagram giriş yap

Bu başlık ve içerik 17/01/2024 tarihinde Editör tarafından Güncellendi!

Instagram’a girişin bir çok alternatif yöntemini anasayfamız da veya diğer içeriklerimizde anlattık. Yine Instagram giriş yöntemlerinden olan birisi Chrome Instagram giriş’i de sizlere anlatacağız. Chrome üzerinden nasıl Instagram’a giriş yapabileceksiniz, yöntemleri ve metotları sizlere anlatacağız.

Biliyorsunuz Chrome google’nin hazırlamış olduğu bir tarayıcı yani Google servislerinden birisi olan Internet’e giriş yapmamızdaki aracı. Bu aracı bir çok siteye giriş için kullanıyoruz, Chrome hem Masaüstü bilgisayarlar’da hem de Mobil cihazlarda indirilip kullanılan bir tarayıcıdır. Konuyu daha fazla uzatmadan Mobil ve Masaüstü Chrome ile Instagram’a nasıl giriş yapabilirsiniz adım adım anlatacağız.

Instagram Chrome giriş yap
Instagram Chrome giriş yap

Bilgisayar Chrome İnstagram giriş yap

Öncelikle Bilgisayar kullanıcısı iseniz Instagram’a Chrome üzerinden giriş yapabilmek için öncelikle Bilgisayarınızda bir Chrome tarayıcı bulundurmanız gerekmektedir. Eğer Chrome tarayıcınız yoksa burdaki link’e tıklayarak bilgisayarınıza Chrome tarayıcı indirebilirsiniz.

Chrome tarayıcı indirdikten sonra kurulum aşaması gelecektir Kurulumu da yaptıktan sonra artık bilgisayarınız da bir chrome tarayıcı bulunmaktadır. Şimdi gelelim bu Chrome tarayıcısından Instagram’a nasıl giriş yapabilirsiniz.

1 * Web Tarayıcısını açın

2 * Google Otomatik olarak açılacaktır

3 * Instagram Giriş yazın

4 * Aşağıdaki Görselde de görüntüleyeceğiniz siteye tıklayın

5 * Sayfanın açılmasını bekleyin

6 * Ardından Kullanıcı adı ve parolanızı giriniz.

7 * Giriş yap tuşuna basarak giriş sağlayabilirsiniz.

Telefondan Mobil Chrome Instagram giriş

Yeni nesil akıllı telefonlarda artık Mağazalar bulunmaktadır. Mağazalar nedir diye düşünenler için bu mağazalar Cep telefonlarının uygulamalarının yer aldığı bir mağaza türüdür. Bilgisayarlarda ve tabletlerde kullandığımız programların veya uygulamaların mobil cihaza çevrilmiş halini bir mağazaya çevirerek mobil cihazlara indirmek için bir market olarak düşünebilirsiniz.

Kullandığınız cihazların işletim sistemine göre Android veya IOS bu işletim sistemlerinin mağazalarına girerek Google Chrome indirin, ardından telefonunuza kurulum yapın.

BENZER KONULAR  Telefonumu Şarja Takıyorum Şarj Oluyor Gözüküyor Fakat Dolmuyor Ne Yapmalıyım?

1 * Chrome Uygulamasını açın

2 * Instagram giriş yazın

3 * Chrome tarayıcısında ilk çıkan siteyi tıklayın

4 * Kullanıcı adı ve Şifre bölümü görüntüleyeceksiniz

5 * Kayıt olduğunuz şifre ve kullanıcı adını eksiksiz ve tam olarak girin

6 * Ardından giriş yap diyin.

Chrome ile Instagram’a giriş yaptıktan sonra

Chrome ile Instagram’a giriş yaptıktan sonra, profilinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı görebilirsiniz. Diğer kullanıcıları takip edebilir, onların paylaşımlarını görebilir ve yorumlayabilirsiniz.

Chrome ile Instagram’a giriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler

  • Şifrenizi güvenli bir şekilde seçin. Şifrenizde büyük ve küçük harfler, sayılar ve özel karakterler kullanın.
  • Şifrenizi başkalarıyla paylaşmayın.
  • Şifrenizi düzenli olarak değiştirin.
  • Chrome’da “Güvenli Tarama” özelliğini etkinleştirin. Bu özellik, kötü amaçlı web sitelerini ve uygulamaları engellemeye yardımcı olur.

Chrome ile Instagram’a giriş yapmak, bu popüler sosyal medya platformuna erişmenin kolay bir yoludur. Bu adımları takip ederek, kısa sürede Instagram’da paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz.

Chrome Instagram giriş ile Uygulama arasındaki farklar neler?

  • Chrome ile Instagram’a giriş yaptığınızda tarayıcı üzerinden açmış olursunuz. Ve Sayfayı kapadığınız da giriş bilgileriniz kaybolur yeniden giriş yapmanız gerekir.
  • Instagram uygulamasındaki gibi Şifre ve Kullanıcı adı otomatik kayıtlı kalmaz
  • Tarayıcınızın önbelleğini temizlediğinizde giriş bilgileriniz ve giriş sayfanız kaybolur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş